gallery/440988_html_6301e25e

В  дошкільному навчальному закладі №151 «Краплинка» 28 квітня 2016 року відбувся концерт хореографічного гуртка «Веселі краплинки» до МІЖНАРОДНОГО ДНЮ ТАНЦЮ (29 квітня). Мета заходу: викликати позитивні емоції;   розвивати досконалість рухів та уміння взаємодіяти у колективі; вчити передавати свої почуття за допомогою танцювальних рухів;виховувати любов до мистецтва танцю. Концерт пройшов на високому рівні завдяки творчої майстерності педпрацівників та піднесеного настрою вдячних батьків.

Методичне об'єднання 26.04.16

Концерт 28.04.16

День добрих справ 23.04.16

День Землі 22.04.16

В дошкільному навчальному закладі №151 «Краплинка» 26 квітня 2016 року відбулося методичне об'єднання з художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку з теми: «Технології художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку. Творчість з мокрим папером». Керівник МО Гутарева Лариса Олександрівна ознайомила педагогів з нетрадиційною технікою  роботи з мокрим папером та надала рекомендації. Вихователь старшої групи ДНЗ Рябєва Олена Олександрівна провела майстер-клас з об'ємної аплікації з гофрованого паперу «Пташка щастя», на якому показала педагогам, як, використовуючи дану техніку, можна створювати своїми руками об'ємні зображення, змайструвати листівку ручної роботи, створити панно і навіть справжню картину.  Вихователь групи вальдорфського напрямку Боковець Анастасія Вікторівна запропонувала учасникам МО свій нетрадиційний погляд на малювання восковими крейдами та  конструювання з паперу ліхтариків.

Даний майстер-клас сприяв розширенню поглядів педагогів на нетрадиційні техніки, що використовуються в роботі з дітьми для розвитку їх творчих здібностей

В дошкільному навчальному закладі №151 «Краплинка» 23 квітня 2016 року відбувся ДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ, в якому прийняли участь працівники, батьки та вихованці дитячого садка. Завдяки  небайдужому ставленню учасників суботника територія та обладнання набули більш естетичний вигляд. На ігрових майданчиках з’явилося нове обладнання,  в квітниках – яскраві квіти, в пісочницях – новий пісок, полагоджено дах в одному з павільйонів. Суботник відбувся за фінансової підтримки батьків, за що  працівники закладу їм щиро вдячні!

В дошкільному навчальному закладі №151 «Краплинка» 22 квітня 2016 року було проведено музичне свято до Дня Землі. За мету було поставлено створити у дітей радісний, весняний настрій у святковий день - День Землі; розширити знання дошкільників про природу та викликати у них бажання конкретними справами і вчинками прикрашати свою Землю; сформувати екологічно грамотну поведінку; виховувати спостережливість, інтерес до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї.

В дошкільному навчальному закладі №151 «Краплинка» 12 травня 2016 року відбувся  круглий стіл для практичних психологів дошкільних навчальних закладів Дніпровського району «Сучасні погляди практичного психолога на формування компетентного  батьківства», на якому практичний психолог Шмаль Любов Петрівна поділилася з колегами своїм досвідом щодо  формування компетентності батьків: виступила с доповіддю «Шляхи компетентного батьківства», презентувала свій проект «Мамин град - територія натхнення» та провела майстер-клас «Чим зайняти дитину вдома».

Круглий стіл 12.05.16

Моя країна - Україна 05.02.16

В Дніпровському районі з 09.11.2015 по 05.02.2016 відбувся конкурс фахової майстерності педагогів дошкільних закладів  «Моя країна - Україна» з метою виявлення та пропаганди освітніх методичних досягнень працівників ДНЗ з національно-патріотичного виховання дітей.  Педагоги ДНЗ №151 «КРАПЛИНКА» приймали участь у двох номінаціях конкурсу:

«Кращий музичний захід» -  родинне свято «Моя родина – моя країна»  (музичний керівник Кись Олена Олексіївна, вихователь-методист Малиновська Юлія Броніславівна)

«Кращий фізкультурно-оздоровчий захід» - спортивне свято «Мужніми зростати – край козацький захищати» (інструктор з фізичного виховання Семенова Анжела Вікторівна)

В номінації конкурсу «Кращий музичний захід» педагоги дошкільного закладу зайняли

ІІ місце.

В навчальних закладах Дніпровського району з 21.12.2015 до 10.01.2016 було проведено районний огляд-конкурс на кращу організацію новорічних свят. Дошкільний навчальний заклад № 151 «КРАПЛИНКА» приймав участь у конкурсі та посів  призове ІІІ місце.

Новорічне свято 10.01.16